KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13061565
nr 1306 1565
Barton Lidice Benes
(1942-2012), USA
Blandteknik, Signerad, daterad 1981, Mixed media / collage, ca 28x25 cm
Barton Lidice Beneš, amerikansk konstnär född 1942, New Jersey, USA, död 2012.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:55:22
6/2 09:17:18
6/2 10:08:39
Barton Lidice Benes
Läs mer om Barton Lidice Benes